nadace leontinkaArchiv novinek / blog

S jarem přichází další ročník Run Tour a my nebudeme chybět!

0

Již v sobotu 30. března zahájíme závodem Run Tour v Českých Budějovicích naši oficiální běžeckou sezónu. Zatím je přihlášeno 8 běžců z Nadace Leontinka s různým stupněm postižení zraku. Dětský závod si poprvé vyzkouší ještě v kočárku Laurinka M., poběží i ostřílený Vítek Š. Někteří naši běžci si v Budějovicích ověří svou formu před Vltava Run, kterého se tým zrakově postižených účastní letos již popáté.

Na stánku Nadace Leontinka budete moci "nahlédnout pod pokličku" Středisku rané péče a nebudou chybět ani naši maséři.

Přijďte nám fandit na budějovické náměstí, budeme se na vás těšit!

 

Vánoční jarmark v Zárybech přinesl Leontince 23.500 Kč

0

V pátek 30.11. se v obci Záryby - Martinov uskutečnil tradiční Vánoční jarmark u příležitosti rozsvícení vánočního stromečku na návsi. Děti z mateřské školky v Zárybech spolu s báječnou ředitelkou Radkou Blanárovou se letos již potřetí v řadě rozhodli podpořit Nadaci Leontinka.

Výtěžek letošního jarmarku ve výši 23.500 korun přispěje na dotisk multisenzorické knihy Nanoušovy lumpárny, která je určena těm nejmenším dětem se zbytky zraku.

Opět se tak naplnilo krásné motto "děti pomáhají dětem":o)

Za Nadaci Leontinka bych ráda poděkovala všem dětem, babičkám, tetičkám a sousedům, kteří na jarmark věnovali své voňavé, sladké a krásné výrobky a také všem, kteří nakoupili a přispěli tak na dobrou věc. Poděkování také patří nevidomému Martinovi, který v rámci programu zahrál na klávesy vánoční koledy a písně v jazzovém provedení, a všechny přítomné tak skvěle vánočně naladil.

Děkujeme a do Záryb - Martinova přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019!

Novinky na starém webu

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

S jarem přichází další ročník Run Tour a my nebudeme chybět!

0

Již v sobotu 30. března zahájíme závodem Run Tour v Českých Budějovicích naši oficiální běžeckou sezónu. Zatím je přihlá…

více >

Jubilejní Jizerská 50 se zrakově postiženými běžkaři!

0

   …

více >

Vánoční jarmark v Zárybech přinesl Leontince 23.500 Kč

0

V pátek 30.11. se v obci Záryby - Martinov uskutečnil tradiční Vánoční jarmark u příležitosti rozsvícení vánočního strom…

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři