nadace leontinkaArchiv novinek / blog

VLTAVA RUN 2019 5. účast štafety Nadace Leontinka - čas v cíli 36h55m

0

V sobotu 11. května ve 4 hodiny a 20 minut odstartovala již popáté štafeta 12ti zrakově postižených běžců a 12ti skvělých trasérů svůj extrémní dálkový běžecký závod Vltava Run a i tentokrát jsme doběhli v pořádku do cíle ve skvělém čase 36 hodin 55 minut.

Letos to bylo opravdu náročné, počasí nám příliš nepřálo, běželi jsme v dešti, větru, zimě, ale přesto jsme podél Vltavy znovu dokázali doběhnout ze Zadova až do pražského Bráníka. Všem zrakově postiženým běžcům a všem trasérům, bez kterých bychom to nedokázali, patří velký dík a obdiv. V rozmočeném terénu, po kluzkých kamenech a kořenech a cestách plných děr schovaných v kalužích to letos nebylo lehké ani pro vidící závodníky. Naše dvojice si ale se všemi nástrahami poradily a v dobré náladě a s úsměvem proběhly cílovou páskou.

Start týmu Nadace Leontinka by nebyl možný bez velké podpory pořadatele závodu a také našich stálých partnerů - Vltava Run, FM Logistic, Eleven, Exx, Ogilvy ad.

Děkujeme všem, kteří nám o víkendu drželi palce!

V sobotu vyrážíme na Run Tour do Ústí

0

V sobotu 27. dubna vyrážíme na druhý závod letošní série Run Tour, tentokrát do Ústí nad Labem.

Přihlášeno je celkem 8 běžců z Nadace Leontinka s různým stupněm postižení zraku. Někteří běžci si na ústecké trati ověří svou formu před květnovým Vltava Run, kterého se tým zrakově postižených účastní letos již popáté.

Na stánku Nadace Leontinka si nezapomeňte koupit zbrusu nové pánské funkční tričko Přečti si mě ... v nádherné modré barvě a nebudou chybět ani naši maséři.

Přijďte nám fandit, budeme se na vás těšit!

 

Novinky na starém webu

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

Plavecký úspěch nevidomého Davídka

0

více >

RunTour v krásném ostravském areálu Dolních Vítkovic

0

více >

Slevomat: Složme se Ondrovi na výcvik asistenčního pejska

0

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři