nadace leontinkaGolf pro Leontinku vstoupil do 8. ročníku!

12.5.2014

Ve středu 30. 4. 2014 zahájili přátelé golfu a Nadace Leontinka již 8. ročník benefičního projektu Golf pro Leontinku, jehož cílem je shromažďování finančních prostředků na pomoc zrakově postiženým dětem. První turnaj z letošní série se uskutečnil pod patronací společnosti DB Schenker v malebném prostředí golfového resortu Ypsilon a své síly v něm poměřilo téměř 80 hráčů.

Jako každý rok, i letos přispívali hráči přímo na hřišti a v kasičce se podařilo shromáždit 35 000 Kč, které spolu s výtěžkem od partnerů tour poputují na projekt Svítání, který podporuje provoz Středisek rané péče po celé republice.

Akci od samého počátku podporují známé osobnosti - sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák, Jiří Korn a jeho 4TET, Jana Holcová z Dejvického divadla, moderátoři Jan Hrubeš a Petr Svěcený a další osobnosti z české kultury a showbusinessu. Ceny vítězům turnaje předávali ředitel společnosti DB Schenker Tomáš Holomoucký a ředitelka Nadace Leontinka Barbara Hucková.

Další turnaj Golfu pro Leontinku se uskuteční 10. června v golfovém resortu Karlštejn.

Golf pro Leontinku se může konat především díky partnerům a dárcům cen - hlavními partnery letošního ročníku jsou společnosti Řízení letového provozu ČR, HSBC Bank, EXX, DB Schenker, Ecoled Solutions. Zvláštní dík patří golfovým resortům, které poskytují Nadaci Leontinka speciální podmínky.

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

VLTAVA RUN 2019 5. účast štafety Nadace Leontinka - čas v cíli 36h55m

0

V sobotu 11. května ve 4 hodiny a 20 minut odstartovala již popáté štafeta 12ti zrakově postižených běžců a 12ti skvělýc…

více >

V sobotu vyrážíme na Run Tour do Ústí

0

V sobotu 27. dubna vyrážíme na druhý závod letošní série Run Tour, tentokrát do Ústí nad Labem. Přihlášeno je celkem 8…

více >

Nevidomý Ondřej na paralympiádu v Tokiu 2020!

0

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři