nadace leontinkaVernisáž výstavy fotografií S Leontinkou kolem světa - 4.10. v 17.00, Infocentrum Pardubice

27.9.2021

V pondělí 4. října se uskuteční vernisáž výstavy cestovatelských fotografií na podporu projektu S Leontinkou kolem světa https://www.darujme.cz/projekt/1204549, který sbírá finanční prostředy na asistenty pro nevidomé rodiče, kteří vychovávají zdravé děti.

Svou úžasnou podporu a krásný prostor foyer Turistického informačního centra Pardubice nám poskytla paní ředitelka Mgr. Miloslava Christová, které tímto velmi děkujeme.

Vernisáž výstavy proběhne v ponělí 4.10. v 17 hodin v Infocentru města Pardubice, nám. Republiky 1. Výstava bude v Pardubicích k vidění po dobu tří týdnů.

Po shlédnutí výstavy můžete přispět buď zaplacením tzv. "startovného" na naši společnou cestu kolem světa, nebo zakoupením některé z krásných fotografií, které nám věnovali a podepsali naši milí cestovatelé Radek Jaroš, Jaroslav Bouzek, Slávek Král, Karel Wolf, Petr Jan Juračka, Karel Štěpánek, Pavel Svoboda, Jiří Kalát a Radka Tkáčiková.

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy a děkujeme všem, kteří se rozhodnou náš jedinečný projekt S Leontinkou kolem světa podpořit.

 

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

RunTour PARDUBICE - již tuto sobotu uzavíráme běžeckou sezónu

0

Již tuto sobotu 16. října se uskuteční závěrečný závod oblíbené amatérské běžecké série RunTour a to na Dostihovém závod…

více >

SWEET SIXTEEN - 16. narozeniny LEONTINKY oslavíme 23.9. v Jazz Docku

0

16. NAROZENINY NADACE LEONTINKA SE BLÍŽÍ Ve čtvrtek 23. září oslavíme v pražském klubu Jazz Dock krásné 16. narozeniny.…

více >

Vltava Run 2021 je ZA NÁMI - 6. účast štafety Nadace Leontinka

0

ÚSPĚŠNĚ JSME DOKONČILI VLTAVA RUN 2021. V sobotu 11.9. v 5 hodin ráno jsme vyběhli na trasu dlouhou 360 km ze Šumavy do…

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři