nadace leontinkaMEDAILE PRO LEONTINKU chystáme se na Jizerskou 50

1.2.2020

Za necelý týden se skupina zrakově postižených běžkařů z Nadace Leontinka zůčastní již po jedenácté závodů Jizerské 50. Již od roku 2008 se snažíme běžecké lyžování zpřístupnit i závodníkům, kteří na stopu nevidí a orientují se hlavně podle sluchových nebo hmatových vjemů...

53. ročníku ČEZ Jizerské 50 se zúčastní více než dvě desítky zrakově postižených běžkařů ve věku od 9 do 53 let. Závodníky v tradičních žlutých vestičkách uvidíte jak v závodech dětských, tak i v těch náročnějších na 10 a 25 km, naši vyslanci se objeví také ve firemní štafetě.

Do hlavního závodu na 50 km spolu se svými traséry nastoupí 4 ostřílení harcovníci a vzhledem k jejich časům z minulých let je jistě na trati nepřehlédnete.

MEDAILE PRO LEONTIONKU

Účast ZP běžkařů na Jizerské 50 může podpořit každý navštěvník Bedřichova. Po celý víkend bude možné zakoupit v růžovém stánku Nadace Leontinka speciální perníkové medaile domácí výroby. Zakoupením medaile podpoříte sportovní aktivity zrakově postižených dětí i dospělých.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU U NÁS!

 

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

MEDAILE PRO LEONTINKU chystáme se na Jizerskou 50

0

Za necelý týden se skupina zrakově postižených běžkařů z Nadace Leontinka zůčastní již po jedenácté závodů Jizerské 50. …

více >

35 zrakově postižených dětí si našlo svůj milovaný sport díky NF Avast

0

více >

Poděkování od Leontinky a PF 2020

0

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři