nadace leontinkaNa Dračích lodích jsme byli vidět!

30.6.2016

V sobotu 25. června se kombinovaná posádka zrakově postižených a vidících amatérských vodáků zúčastnila již popáté závodu Dračích lodí v Brandýse nad Labem. V silné konkurenci 13ti posádek jsme obhájili tradiční poslední příčku, ale nijak to naše skvělé zážitky z krásného letního dne nepoznamenalo.

Pestrobarevná posádka Nadace Leontinka byla tentokrát na Labi zcela nepřehlédnutelná. Oblečeni v růžových, žlutých a zelených tričkách s braillovým písmem a nápisem Přečti si mě dotykem, jsme na labských vodách opravdu zářili. Pokud byste i vy chtěli mít stejně krásné letní tričko a navíc podpořit zrakově postižené, navštivte náš e-shop na adrese www.nadaceleontinka-eshop.cz a vyberte si:o)

Účast posádky Nadace Leontinka by tradičně nebyla možná bez podpory našich stálých partnerů, kterými jsou Klub veslování Kondor Brandýs nad Labem (pořadatel závodu) a společnost mikr.cz. Oběma partnerům děkujeme a těšíme se zase za rok AHOJ!

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

NADACE LEONTINKA SLAVÍ 15 LET!

0

více >

Cena Ď hl. m. Prahy pro MŠ Záryby

0

V úterý 15. září byly v pražské Galerii Vavrys vyhlášeny krajské Ceny Ď pro rok 2020.  Nadace Leontinka nominovala Mateř…

více >

Vltava Run 2020 nakonec bez účasti Nadace Leontinka

0

Je nám to moc líto, ale letošní Vltava Run se uskuteční bez účasti štafety Nadace Leontinka. Po pěti úspěšných ročnících…

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři