nadace leontinkaNa Dračích lodích jsme byli vidět!

30.6.2016

V sobotu 25. června se kombinovaná posádka zrakově postižených a vidících amatérských vodáků zúčastnila již popáté závodu Dračích lodí v Brandýse nad Labem. V silné konkurenci 13ti posádek jsme obhájili tradiční poslední příčku, ale nijak to naše skvělé zážitky z krásného letního dne nepoznamenalo.

Pestrobarevná posádka Nadace Leontinka byla tentokrát na Labi zcela nepřehlédnutelná. Oblečeni v růžových, žlutých a zelených tričkách s braillovým písmem a nápisem Přečti si mě dotykem, jsme na labských vodách opravdu zářili. Pokud byste i vy chtěli mít stejně krásné letní tričko a navíc podpořit zrakově postižené, navštivte náš e-shop na adrese www.nadaceleontinka-eshop.cz a vyberte si:o)

Účast posádky Nadace Leontinka by tradičně nebyla možná bez podpory našich stálých partnerů, kterými jsou Klub veslování Kondor Brandýs nad Labem (pořadatel závodu) a společnost mikr.cz. Oběma partnerům děkujeme a těšíme se zase za rok AHOJ!

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

Jubilejní Jizerská 50 se zrakově postiženými běžkaři!

0

   …

více >

Vánoční jarmark v Zárybech přinesl Leontince 23.500 Kč

0

V pátek 30.11. se v obci Záryby - Martinov uskutečnil tradiční Vánoční jarmark u příležitosti rozsvícení vánočního strom…

více >

Lupa, která pomáhá v Plzni

0

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři