nadace leontinkaVltava Run 2018 12. a 13. května poběžíme ze Šumavy do Prahy

3.5.2018

Už jen jeden den nás dělí od startu extrémního dálkového závodu Vltava Run 2018. Již počtvrté poběží ze Šumavy do Prahy také tým Nadace Leontinka. 12 běžců se zrakovým postižením a 12 odvážných trasérů poměří své síly s dalšími 299 týmy zdravých běžců na trati dlouhé 360 km. Startujeme v sobotu ve 4.40 hod.!

V rámci Vltava Run 2018 můžete i vy pomoci zrakově hendikepovaným. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci EPP - Pomáhej pohybem, zapnout ji na svém úseku, během nasbírat body a ty pak věnovat například projektu „Nadace Leontinka“, která finanční prostředky vybrané díky EPPce - Pomáhej pohybem využije na nákup pomůcek pro provádění standardizovaného Tellerova testu zrakové ostrosti pro sledování vývoje vidění u kojenců a malých dětí.

Stejným způsobem mohou pomoci i ti, kteří závod neběží a třeba jen fandí nebo se o příštím víkendu rozhodnou projet na kole, koloběžce či proběhnout jen tak, pro dobrý pocit. Více informací se dozvíte na www.pomahejpohybem.cz.

O dalších, nejen sportovních, aktivitách Nadace Leontinka a možnostech, jak je podpořit si přečtěte na http://www.nadaceleontinka.cz/.

Děkujeme, že nám fandíte!

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

Vánoční jarmark v Zárybech přinesl Leontince 23.500 Kč

0

V pátek 30.11. se v obci Záryby - Martinov uskutečnil tradiční Vánoční jarmark u příležitosti rozsvícení vánočního strom…

více >

Lupa, která pomáhá v Plzni

0

více >

72 asistenčních pejsků

0

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři