nadace leontinkaZáryby posílají Leontince 48.500 Kč

7.12.2020

I o letošním Adventu se v malé středočeské obci Záryby-Martinov uskutečnil tradiční Vánoční jarmark. Děti z mateřské školky v Zárybech spolu s obyvateli obce již popáté podpořili NADACI LEONTINKA a na jarmarku „nakoupili“ pro Leontinku za 48.500 Kč. K výsledné částce letos poprvé přispěli i přímí sponzoři, za což moc děkujeme!

Za vybrané peníze budou zakoupeny pomůcky, které stimulují zrak, hmat a zároveň rozvíjí motoriku a stabilitu dětí. Jde o speciální ortopedickou podlahu, která je složená z dílů ve tvaru puzzle, různých barev a typů a tvarů povrchu. Děti po ní mohou lézt, chodit, dotýkat se jí a ty se zbytky zraku i rozeznávat barvy. Více než dvacet barevných sad „podlahového puzzle“ budou moci poradkyně rané péče půjčovat přímo do rodin, aby je zrakově postižené děti mohly využívat každý den.

Děkujeme, že i když to letos bylo jiné a neobvyklé, nenechali jste se odradit a přišli jste již popáté podpořit nevidomé a slabozraké děti z Nadace Leontinka!

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

Záryby posílají Leontince 48.500 Kč

0

I o letošním Adventu se v malé středočeské obci Záryby-Martinov uskutečnil tradiční Vánoční jarmark. Děti z mateřské ško…

více >

Jak se učí nevidomý Tonda? Pusťte si v reportáži na ČT Déčko

0

více >

NADACE LEONTINKA SLAVÍ 15 LET!

0

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři